خانگی شما است. محصولات بسیاری با قیمت مناسب از Logitech ، Universal Remote Control و سایر محصولات موجود در بازار وجود دارد ، اما اکثر آنها مبتنی بر IR هستند. می توانید از Remote Extender برای ارتقاء هر یک از این کنترلرها به عملکرد RF استفاده کنید. تنها چالش این است که در تمام الکترونیک های خود را به خروجی منفرد روی گیرنده RF متصل کنید. با استفاده از فرستنده های چند چشم از نسل بعدی و کابل های مینی هدفون که به راحتی در دسترس هستند می توانید آن را عملی کنید.

علاوه بر فرستنده ها و فرستنده های اضافی ، می توانید یک شارژر باتری USB نیز به سیستم خود اضافه کنید. این به شما امکان می دهد باتری های ویژه را بدون بالا آمدن از گیرنده RF شارژ کنید.

از آنجا که من در حال حاضر یک سیستم کنترلی در محل کار دارم ، Remote Extender را با چندین Remote OEM خود تست کردم. من هر دو کابل بلستر IR و مینی هدفون را به گیرنده RF وصل کردم. در همه موارد Extender بدون شماره کار می کرد. من از سوییچ حساسیت در گیرنده RF برای بهبود پذیرش با جعبه کابل استفاده کردم. در صورت بروز مشکلات تداخل از منابع نزدیک می توانید حساسیت دریافت را نیز کاهش دهید.

نتیجه گیری

اگر به دنبال راهی آسان برای حل مسائل بینش در سیستم کنترل تئاتر خانگی هستید ،

Remote Extender یک راه حل عالی برای یک مشکل آزار دهنده است. چه از Remote Extend و چه از چندین Remote استفاده می کنید ، Remote Extender به شما امکان می دهد تا با تعویض باتری ، راحت تر تجهیزات دنده خود را کنترل کنید. از آنجا که گیرنده RF هم از بلسترهای IR پشتیبانی می کند و هم مستقیم به ورودی IR وصل می شود ، می توانید Remote Extender را در یک سیستم کنترل موجود ادغام کنید. با وجود بسیاری از سیستم های کنترل مستقر در RF که صدها هزار دلار قیمت ندارند ، محصولات Next Generation Home یک راه حل ساده و زیبا را برای بقیه ما ایجاد کرده است. براوو!

توجه: تا زمانی که این مطلب را بخوانید ، محصولات خانگی نسل بعدی به نسل بعدی تبدیل می شوند. URL جدید آنها www.nghp.net خواهد بود. فقط نام تغییر خواهد کرد ، تمام محصولات و خدمات آنها باقی خواهد ماند.

اشتراک گذاری
صرفه جویی

لوازم تصویری نایاب ، ,remote ,یک ,rf ,extender ,های ,گیرنده rf ,می توانید ,remote extender ,نسل بعدی ,، remoteمنبع

LUMAGEN RADIANCE XS-3D

زینه های کاربری CalMAN

سیگنال CalMAN

سخه حرفه ای CalMAN

یکربندی تصویری درخت

تئاتر خانگی

کالیبراسیون ویدیویی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سونیک ایرانیک | Sonic Iranic حجاب عفاف الزهرا مشاوره شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان اندکی من باب دیگ بخار گالری عکس pix2fa Samantha5m3k8 Tapak URL Shortener and Earn ZDX COIN خرید آنلاین ترازو رادین معرفی کالا فروشگاهی