یکی از مهمترین و اغلب نادیده گرفتن جنبه های کیفیت در تجربه سینمای خانگی کنترل است. با وجود اجزای سازنده سیستم AV ، سهولت استفاده می تواند یک سیستم را ایجاد کرده یا خراب کند. شما می توانید بهترین تجهیزات دنده را داشته باشید اما اگر نتوانید آن را به راحتی کنترل کنید ، ناامیدی می تواند به سرعت نتیجه یابد.

دید از روی صندلی شما اغلب مشکل است. به عنوان مثال ممکن است الکترونیک خود را در کابینت یا کمد قرار دهید. یا می خواهید پروژکتور را در بالا و پشت صندلی خود نصب کنید. Remote های سنتی برای ارسال دستورات خود از کدهای IR (مادون قرمز) استفاده می کنند که نیاز به یک خط دید بین کنترلر و مؤلفه دارند. تنها راه حل برای این کار استفاده از ریموت RF (فرکانس رادیویی) است. اینها بسیار کمتر و معمولاً بسیار گران هستند. اکنون یک راه حل از محصولات خانگی نسل جدید وجود دارد که هر ریموت مبتنی بر IR را به یک RF مبتنی بر RF تبدیل می کند. تنها شرط این است که ریموت باتری های AA یا AAA را بپذیرد.

مشخصات فنی
محدوده عملیاتی - تا 100 فوت
فرکانس های عملیاتی - 433.92 مگاهرتز و 4 مگاهرتز
باتری: یکی 1.5V 2/3 AAA (قابل شارژ)
MSRP: 54.95 دلار
لوازم جانبی - فرستنده اضافی: 27.95 $ ، شارژر USB: 10،95 $ ، امیتر 3 چشم: 15.95 $ ، امیتر 6-چشم: 24.95 $
محصولات خانگی نسل بعدی
من می توانم از تجربه خودم به شما بگویم که حذف نیاز به اشاره به ریموت شما یکی از آزادترین چیزهایی است که تاکنون وجود دارد. من فقط می توانم ریموت را روی یک میز تنظیم کرده و بدون فکر درباره نحوه عملکرد کنترلر ، چندین فرمان ارسال کنم. من دیگر نیازی به اجرای نکات شایسته استاد یوگا برای کنترل الکترونیک خود ندارم.

طرح

Remote Extender با قیمت 54.95 دلار به عنوان کیت عرضه می شود. شما گیرنده ، دو باتری ، یک آستین باتری AA ، گیرنده با منبع تغذیه wart و یک blaster IR stick-on را به همراه دستورالعمل های کامل دریافت می کنید. بلسترهای IR 3 چشم و 6 چشم به ترتیب با قیمت 15/95 و 24/95 دلار در دسترس هستند. پس از شارژ باتری ها در پایه گیرنده به مدت 24 ساعت ، آماده رفتن هستید. به سادگی یک باتری را در فرستنده قرار دهید. این ترکیب جایگزین یک باتری AAA در ریموت شما می شود. اگر نیاز به تعویض باتری AA دارید از آستین آداپتور استفاده کنید. در سمت مؤلفه شما دو انتخاب دارید. می توانید بلستر IR را بهمراه سنسور کامپوننت بچسبانید ، یا در صورت وجود یک کابل هدفون مینی هدفون را به ورودی کنترل IR وصل کنید. تماس با تولید کنندگان - من دنده ای را دوست دارم که شامل ورودی کنترل IR است. این بسیار بهتر از چسباندن emitters در جلو است. فرستنده ها زشت هستند و می توانند از بین بروند. بیشتر گیرنده ها دارای ورودی IR عقب هستند. جعبه کابل من حتی یکی دارد. به دلایلی مرموز تلویزیون و پروژکتور آنها را ندارند. تازه هنگامی که پلاسمای Pioneer Elite را نصب کردم ، فقط من را به قتل رساندم که فقط باید جلوی صفحه نمایانگر زرق و برق دار خود را بچسبانم.

برپایی

پس از راه اندازی ، می توانید از ریموت به طور عادی استفاده کنید - بدون اشاره ای! گیرنده RF همچنین سیگنالهای IR را در فاصله بین 15 فوت از اجزای شما منفجر می کند. اگر آن را به درستی قرار دهید ، سیگنالهای IR را به تمام دنده های موجود در قفسه خود منتقل می کند. اگر قطعاتی با ورودی و خروجی IR در عقب دارید ، می توانید همه آنها را به یک کابل منفرد وصل کنید که به گیرنده RF وصل شود. از یک کابل استاندارد هدفون برای مردان و مردان (3.5 میلی متر) استفاده کنید ، یا استریو یا مونو کار کنند. این کابلها را برای چند دلار می توانید بصورت آنلاین یا در Radio Shack پیدا کنید. اگر اجزای زیادی دارید ممکن است بخواهید از بعضی از آداپتورهای Y استفاده کنید زیرا گیرنده RF فقط یک جک دارد. برای تجهیز چندین ریموت ، می توانید فرستنده های اضافی را با هرکدام 27.95 دلار خریداری کنید. آنها در حال حاضر در دو فرکانس 4MHz و 433MHz در دسترس هستند. طبق نسل بعدی ،

در حال استفاده

هنگام ادغام ریموت جهانی در سیستم ، امکانات واقعی باز می شود. کنترل همه چیز با یک ریموت تنها یک ارتقاء کیفیت زندگی برای سینمای

لوازم تصویری نایاب ، ,یک ,ir ,ریموت ,استفاده ,باتری ,را به ,می توانید ,استفاده کنید ,را در ,ir رامنبع

LUMAGEN RADIANCE XS-3D

زینه های کاربری CalMAN

سیگنال CalMAN

سخه حرفه ای CalMAN

یکربندی تصویری درخت

تئاتر خانگی

کالیبراسیون ویدیویی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قیمت خرید تردمیل خرید الپتیکال با قیمت مناسب پوستر دیواری انجام خدمات نماشویی ارزان zula game مضرات ویپ ارزان کده کسب در آمد از تولید محتوا خرید قطعات دامپ تراک لوازم یدکی و قطعات ولوو B12 volovo